Opičí pinč

Chovní psi

Odchovy

Chovatelská stanice Magic Runza nabízí štěňátka opičích pinčů

Opičí pinč; Affenpinscher; Monkey dog = původní německé plemeno, NETRPÍ ŽÁDNÝMI DĚDIČNÝMI NEMOCEMI. Velmi oblíben v USA a Německu. Velmi přátelský, kontaktní, inteligentní a bystrý. Vynikající společník.Vincent van Gogh vyobrazil opičáka na několika svých obrazech.V České a Slovenské republice je pouze několik málo jedinců, což je velká škoda.Naše CHS pod FCI přijímá rezervace na štěňátka tohoto plemene,narozena 11. 7. 2019, vrh "A". Jde o velmi zajímavé a kvalitní spojení dvou vynikajících linií.

Štěňátka bude možné vybrat a poté odebrat až ve třech měsících (nebudeme je v žádném případě dávat dřív od maminky pryč), kdy budou očipována, několikrát odčervena, vakcinována a poprvé trimována. Součástí bude kupní smlouva a pořádný balík dárků do nového domova.

Alyonka, Anushka, Applause, Archie Magic Runza

M: Beeba Bubbledog (Oceanwild Bambazooker x Oceanwild Holiday Tequila) JCH SK, JCH HU

O: Bob Marley Reggae Star ( Aleksandrit Iz doma Kunets x Chernoglazaya krasotka Iz doma Kunets) Puppy CH SK, JCH CZ, JCH SK, JCH HU, Klubový vítěz, BIS Puppy

Kontakt: Tel, WA,Viber +420733601563; mess magic runza; email: kennel@magicrunza.cz