Klubový šampion

Klubový šampion - propozice

1. Jedná se o soutěž dlouhodobého charakteru, vyhlášenou Klubem pinčů ČR, z.s.

2. Zúčastnit se mohou jedinci plemene německý, trpasličí, opičí a rakouský krátkosrstý pinč.

3. Soutěž není povinná.

4. Účast v soutěži je limitovaná získáním tohoto titulu - titul lze získat pouze jednou.

5. Titul se uděluje při získání minimálně:

a) 300 bodů pes

b) 250 bodů fena (bodové zvýhodnění fen je dáno handicapem v případě hárání, březosti a odchovu štěňat

c) Jedná se o soutěž dlouhodobého charakteru, vyhlášenou Klubem pinčů ČR, z.s.

6. Výstavy, jejichž výsledky jsou předmětem bodování této soutěže, musí být pořádány organizacemi akceptovanými FCI

7. Soutěž se vyhodnocuje jednou ročně.

8. Zájemce, jenž se chce se svým pinčem soutěže zúčastnit, zašle na konci výstavní sezóny (nejpozději do 31.3. následujícího roku) doporučeným dopisem na adresu výborem pověřené osoby tyto podklady:

a) Fotokopii průkazu původu

b) Jméno a adresu majitele psa

c) Jméno psa včetně chovatelské stanice, datum narození, číslo zápisu

d) Jména obou rodičů

e) Rozpis výstavních ocenění (do tabulky - viz níže)

f) Fotokopie výstavních posudků, popř. jiných dokladů (diplomy, karty atp.)

9. Pověřená osoba rozpisy a body zkontroluje, celou soutěž vyhodnotí a zajistí uveřejnění výsledků ve zpravodaji Klubu pinčů ČR.

Diplomy a poháry za Klubového šampiona obdrží držitelé titulu na nejbližší klubové výstavě.

Podklady pro udělení titulu za rok 2022 zasílejte e-mailem do 06.05.2023 na adresu haskovaklara@seznam.cz