XXI. ročník Memoriálu Dr. Rotreklové - ZKO Horní Počernice

V rámci Krajské výstavy psů v Horních Počernicích v Praze se v neděli 31.05.2020 uskuteční XXI. ročník Memoriálu Dr. Rotreklové, klubová výstava se zadáváním titulu Klubový vítěz, společně s bonitací a možností zúčastnit se závěrečných soutěží v rámci Krajské výstavy psů (mimo NO).

K přihlašování využijte on-line systém přihlašování přes www.dogoffice.cz a doporučujeme platbu na účet organizátora. Přihlášky v jiné formě nebudou akceptovány.

Současně bude po skončení výstavy provedena bonitace psů. Pokyny s kontaktem a bonitační karty dle plemen k vyplnění níže - do 30. 04. 2020

Součástí výstavy bude vyhlášení titulu Klubový šampion 2020 a titulu Pracovní pes roku 2020 s předáním diplomu a poháru.

Celou bodovou statistiku zašlete s kopií všech výstavních výsledků zapsaných v PP nebo jeho přílohách na jednatel@klubpincu.cz  nebo stankova.z@centrum.cz  .

Tabulky ke stažení v sekci Klubový šampion a Pracovní pes roku.

Přihláška k bonitaci 31.05.2020 - pokyny a kontaktní údaje

Bonitační karta k vyplnění 1. strana dle plemen - německý pinč